Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice

Fotbal - výsledky

Starší žáci SK Jedovnic se zúčastnili turnaje Ochozská kopačka, který pořádal TJ Ochoz u Brna. Turnaj byl rozehraný v prosinci 2019 a byl odehrán celkem 4-kolově. Poslední kolo se po koronavirovém přerušení konalo na travnatém fotbalovém hřišti v Ochozi u Brna v sobotu 13. 6. 2020. Dílčího turnaje se účastnily 4 týmy: Ochoz u Brna, Těšany, Podolí a Jedovnice. Říčany u Brna, které odehrály 3 předchozí kola turnaje, se posledního finálového kola turnaje nezúčastnily. Mužstvo starších žáků SKJ, které bylo doplněno řadou mladších žáků, podalo velmi dobrý výkon i přesto, že se hrálo netradičně na celé hřiště 1x20min.

Výsledky:

SKJ - Ochoz u Brna  1 : 1

SKJ - Těšany  0 : 3

SKJ - Podolí  2 : 1

Starší žáci SKJ si svými výkony zajistili 2. místo v tomto turnaji a v celkovém hodnocení turnaje Ochozská kopačka se umístili také na krásném 2. místě za skvěle hrajícím mužstvem z Těšan.

Velké poděkování patří všem hráčům SKJ za vzornou reprezentaci našeho fotbalového oddílu.

Trenéři: J.Borek, J.Urbánek, J. Bayer