Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice

Nabídka brigády a zaměstnání - BeF Home

Hledáme brigádníky/ce nebo zaměstnance do výroby a na montáž krbových vložek.

Nástup: ihned nebo dle domluvy
Pracovní doba: jednosměnný provoz pondělí až čtvrtek
Mzda: 22 000 - 26 000 Kč

Náplň práce: montáž krbových vložek a kamen, práce na sériových zakázkách, spolupráce s pracovníky předchozích a navazujících procesů
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, vhodné pro ženy i muže, schopnost aktivní práce v týmu s ostatními kolegy, ochota učit se novým věcem
Na HPP nabízíme: až 5 týdnů dovolené, 4denní pracovní týden, zázemí velké stabilní společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu neurčitou, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu

Informace p. Yveta Blažíková, tel.: 516 428 240, blazikovayveta@bef.cz.

Ostatní volná místa zde.

Kalendář

Oznámení o zveřejnění dokumentů rozpočtového hospodaření městyse r. 2023
Záměr nájmu nebytových prostor v suterénu budovy č.p. 89, Chaloupky
Výpis z usnesení z 16. schůze rady městyse konané dne 5. 9. 2023
Veřejná vyhláška a pozvánka na veřejné projednání návrhu Aktualizace č. 3 Zásad a územního rozvoje JMK a projednání Vyhodnocení vlivů návrhu A3 ZÚR JMK na udržitelný rozvoj území
Seznam nemovitostí s takzvaně nedostatečně identifikovanými vlastníky

Portál krizového řízení HZS JmKPortál krizového řízení pro JMK

Chytré blondýnky radí | Portál krizového řízení HZS JmK