Fotbal - výsledky

2. kolo Okresního poháru AGRIS CUP

Pohárové SK JEDOVNICE - LIPOVEC 4 : 2 (2 : 1)
Branky: Lipovec vlastní, Michal Mlčoušek, Michal Mlčoušek (PK), Pavel Pernica.

Středeční podvečer patřil odloženému pohárovému utkání s Lipovcem. Byl to „tahák“, jako každé střetnutí s tímto soupeřem, který přivedl ke hřišti na 150 diváků. Hned v 1´ nás hosté dostávají svou vlastní brankou do vedení, na 2 : 0 ve 26´ zvyšuje Míša Mlčoušek. Radovat se příliš je ale předčasné, do konce je ještě hodně daleko. Lipovec snižuje do poločasu na 2 : 1, teploměr ukazuje tropické teploty a zdá se, že horko bude i na hřišti. Zhruba 10 minut po zahájení druhé části je proti Lipovci odpískán pokutový kop, který Michal Mlčoušek s přehledem mění ve třetí branku. Vzápětí Lipovečtí opět dotahují na jeden gól – a bude to asi ještě drama. Z hřiště se vytrácí klid a nastupují emoce. Přítrž tomu udělal čtvrtý gól v lipovecké síti z kopačky trenéra Pavla Pernici, který udělal tečku za tímto utkáním a nám se otevřely dveře do dalšího kola tohoto poháru!