679 06 Jedovnice

Fotbal - výsledky

Žáci A

Černá Hora - Jedovnice A 1:9 (0:1)
Branky: Mudra Pavel 4x, Matuška Miroslav 2x, Rusňák Tomáš, Vintr Štěpán, Bednář Marek.

Dnešní utkání v Černé Hoře žakovsky tým zvládl velice dobře. Poločasové vedení 1-0 bylo po změně stran kontrolováno a navýšeno k celkové výhře 9-1, kdy jediný gól soupeře padl až v poslední minutě. Kluci podali výborný týmový výkon.

Žáci B

Bukovinka - Jedovnice B 4:1 (1:0)
Branky: Šenkýř David.

První půle byla velmi vyrovnaná bez výraznějších šanci. Soupeř využil jedinou šancí a skóroval. Druhá půle byla s naší strany trochu ospalá. Na obou stranách bylo několik slibných situaci a rozhodla vyspělost zakonceni soupeře.

Žáci

Olomučany - Jedovnice "C" dívky 5:1 (2:0)

Dívčí tým se nedokázal střelecky prosadit, přestože měl velké množství brankových příležitostí a střel na bránu. Domácí kluci ke vstřelení gólu využili hlavně fyzické převahy nad děvčaty. Oba týmy proměnily penaltu, za dívky Švábová Bedřiška.

Starší přípravka

Jedovnice - Vilémovice/Ostrov 3:8 (1:3)
Branky: Hrubý Tobiáš 2x, Fiala Lukáš.

Naši kluci šli rychle do vedení, ale potom zapomněli bránit a soupeř rychle utkání otočil ve svůj prospěch. V druhé půli jsme dostali lekci z produktivity, i když se kluci snažili a ještě snížili, hosté zaslouženě vyhráli.