Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice

Fotbal - výsledky

AFK LETOVICE – SK JEDOVNICE A  2 : 4 (0:1)

Branky: 31´ Sedláček 0 : 1, 63´ Bastl 1 : 2, 67´ Sedláček (PK) 1 : 3, 69´ Sedláček 1 : 4, 50´ Kaderka 1 : 1, 91´ Kaderka 2 : 4.

Pod letovickým zámkem jsme strávili fotbalově krásný sobotní podvečer. Náš tým šel od první minuty zodpovědně za svým cílem: ziskem tří bodů. První a jediný gól prvního poločasu vsítil Honza Sedláček, který hrál s velkou chutí a tento zápas si stoprocentně užil. (Ze 4 námi vstřelených gólů si připsal hned 3!). Stav 0 : 1 po prvním poločase byl ale „hubeným“ vyjádřením vzhledem k množství šancí, které naše mužstvo vyprodukovalo. Letovicím se podařilo srovnat, a tak nezbylo než přidat na důraze ve snaze ty tři body „urvat“. Podařilo se! Ke zmíněným třem zářezům Sedláčka přidal jeden gól Filip Bastl a domácím se pak už povedla v poslední minutě jen drobná korektura výsledku na 2 : 4. Co dodat? Snad jen pochválit celý tým a těšit se na další utkání...