tel.: 516 528 211

Fotbal - výsledky

Starší žáci

Jevíčko - SK Jedovnice 1 : 1

V posledním utkání venku, s favoritem a prozatímním lídrem tabulky, se schylovalo k překvapení, když ještě 5 minut před koncem naši st. žáci vedli brankou Víta Šebely 1 : 0. Utkání skončilo remízou 1 : 1.

Starší přípravka A

Lipovec - Jedovnice A 3 : 5 (1 : 3)
Branky: Ognarová, Kostka Dominik, Rusňák, Vintr 2x.

Vyrovnaný zápas, nám se podařilo vstřelit víc gólů a zvítězit.

SK Jedovnice - Cetkovice 25 : 1 (15 : 1)
Branky: Fránek, Ognarová 2x, Kostka Dominik 3x,

Rusňák 8x, Gröger 2x, Vintr 8x.

Po celé utkání jsme byli jednoznačně lepším mužstvem a zvítězili zaslouženě.

V sobotu 26. 10. bylo v Kotvrdovicích odehráno poslední kolo okresního přeboru starší přípravky.. Padlo méně gólů,
i tak jsme ale byli v obou zápasech lepším týmem.

Jedovnice A - Bukovinka 10 : 0 (2 : 0)
Branky: Fránek 2x, Sedláčková 3x, Kostka Dominik, Potůček, Vintr 3x.

Jedovnice A - Olomučany 8 : 2 (1 : 0)
Branky: Fránek, Ognarová, Sedláčková 3x, Vintr 3x.

Starší přípravka B

Lipovec - Jedovnice B 5 : 3 (3 : 1)
Branky: Šenkýř 2x, Brantalík.

V předehrávce odehrané v Lipovci v úterý 22. 10. bylo domácí mužstvo v průběhu prvního poločasu lepší v kombinaci i nasazení a zaslouženě vedlo 3 : 1. Ve druhé části jsme se snažili vyrovnat, zvýšili nasazení a zrychlili hru, což sice přineslo několik šancí, ale díky nepřesnému zakončení a výkonu domácího brankáře se stav nezměnil. Domácí Lipovec dovedl zápas do vítězného konce 5 : 3.

Dohrávka: Jedovnice B - Cetkovice 12 : 2 (9 : 1)
Branky: Šenkýř 6x, Šebela 3x, Šebelová, Potůček, Brantalík.

V nepříliš pohledném utkání se nám příliš herně nedařilo. Trápili jsme se v kombinaci i osobních soubojích. I přesto jsme zápas dovedli k poklidnému vítězství.

Jedovnice B - Olomučany 6 : 6 (6 : 2)
Branky: Šenkýř 3x, Šebela, Brantalík, Tenora.

V rámci posledního hracího kola jsme přivítali na domácím hřišti týmy Olomučan a Bukovinky. V prvním zápase jsme předvedli svůj nejhorší podzimní výkon. V zápase nám chybělo vše, herně se nám vůbec nedařilo, špatně jsme se pohybovali po hřišti a míč nám spíše překážel. Po první půlce jsme vedli sice 6 : 2, ve druhém poločase se ale špatný výkon odrazil na konečném výsledku 6 : 6.

Jedovnice B - Bukovinka 9 : 3 (4 : 1)
Branky: Šenkýř 5x, Tenora 2x, Horák, Odehnal.

Do druhého utkání proti Bukovince se náš výkon malinko zlepšil. Po celý průběh utkání jsme si udržovali mírnou převahu, která nás dovedla ke konečnému vítězství 9 : 3.