SK Jedovnice B – Doubravice n. Svit. 7 : 4

Branky: J. Pešička 3, Lehotský (PK), Milko, Lebiš, Res

SK Jedovnice : Černá Hora 4 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: Martin Tajnai, Jan Gromský 2, Jan Sedláček

Příjemný podvečer „babího léta“ nabídl příznivcům kopané další utkání, tentokrát s Černou Horou. Už ve 3´ jsme jásali nad gólem Martina Tajnaie, minutu poté jsme se radovali znovu – gól však pro ofsajd nebyl uznán. Filip Hlaváček v naší brance se za důvěru v něj vloženou blýskl několika opravdu výstavními a neuvěřitelnými zásahy! Ve 29´ je na soupeře odpískán pokutový kop, který naprosto suverénně proměňuje Gromský. Brzy po zahájení druhé půle hosté snižují. Dění na hřišti, dobře organizovaná hra, zejména pak skvělá spolupráce a lahůdky servírované dvojkou Janda – Tajnai dávají ale tušit, jak to tentokrát asi „dopadne“…

V 60´ Gromský - 3 : 1, v 70´ „ligovou trefou“ zvyšuje na 4 : 1 Honza Sedláček, pár minut před koncem je na nás odpískána penalta, což nás za tohoto stavu zase až tak nebolí ! Závěrečná děkovačka pak byla tou nejlepší tečkou za končícím létem. Jako první k nám coby podzimní host přijede v sobotu Rudice...

(Kluci – a nám se ty děkovačky tolik líbí !!!)