Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Volšohec - výsledky

V sobotu odpoledne bylo u rybníka Olšovce obzvlášť živo. V nádherné atmosféře tu před 15 hod. slavnostně zahájila místostarostka městyse Jedovnice pí Anna Bayerová 1. ročník charitativního štafetového půlmaratonu 4 x 5 km nazvaného trefně "Volšohec Run 2018". Úvodní slovo pronesl také ředitel společnosti Phoenix contact, která byla hlavním organizátorem a jedním ze sponzorů celé akce. Výtěžek tohoto závodu byl věnován na konto Život dětem, konkrétně Lukáškovi a Lucince z Brna. Na startovní čáře se vedle sebe postavili závodníci různých věkových kategorií, lidé s rozdílnými běžeckými zkušenostmi, muži, ženy i děti. Nejlepšího času (1:31:59), o který ale v tomto případě zdaleka nešlo, dosáhla štafeta ve složení Jelínek, Bartošík, Čerbák, Auermullerová z týmu GML, výborně si vedla třeba i štafeta pod hlavičkou Senetářova, která skončila pátá. Celkem bylo zaregistrováno 81 štafet, což je 324 startujících. Všem bez ohledu na věk, dosažený čas, na váhové či jiné propozice, patří poděkování a velká poklona! Všechny totiž spojovala myšlenka přispět na dobrou věc. A to se v plné míře podařilo.