tel.: 516 528 211

Fotbal – výsledky

Vilémovice - SK Jedovnice 2 : 2  (0 : 1)
Branky: 26´ Martin Tajnai 0 : 1, 65´ Martin Gryc 0 : 2.

Vzhledem k vývoji a průběhu utkání je výsledek obrovským zklamáním. Desítky jedovnických příznivců, kteří se přišly podívat na toto sousedské derby, vidělo utkání s neuvěřitelným rozuzlením. Přitom to byl náš tým, který měl utkání pod kontrolou a udával tempo hry. Bedlivě střežený Martin Tajnai skóruje jako první, 0 : 1. Na klidnějších 0 : 2 byla příležitost odskočit v 55´, kdy byla na Vilémovice nařízena penalta. Honza Gromský tuto šanci nevyužil, a tak jsme si na druhý gól museli ještě 10 minut počkat. Martin Gryc ani v tomto utkání neporušil střeleckou tradici a zvyšuje na 0 : 2. Čas ubíhal a už už se zdálo, že 3 body poputují přes kopec do Jedovnic. Jenže…

Šest minut před koncem domácí snižují na 1 : 2, plamínek jedovnických nadějí se silně zachvěl a definitivně hasne minutku před koncem, kdy domácí srovnávají na 2 : 2! …a jen špatný matematik si nedokáže spočítat, co to pro jedovnický tým znamená.