Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Fotbal – výsledky

Kobeřice - SK Jedovnice A 3 : 2 ( 2 : 1 ) Branky: 3´ Martin Tajnai, 73´ Jan Galita.

Ač jsme již ve 3´utkání šli do vedení brankou Martina Tajnaie, body jsme ze hřiště nováčka soutěže neodvezli. Kobeřice nejdříve srovnaly, ve 36´ přidávají druhý gól a v 68´ zvyšují dokonce na 3 : 1. Zatímco v domácím táboře zavládla euforie, nám naopak „spadla brada“. Ne tak ale klukům na hřišti. Ti dostali domácí tým v posledních 20 minutách pod velký tlak, výsledkem čehož je kontaktní gól Honzíka Gality na 3 : 2. Na přijatelný a v každém případě zasloužený bod jsme však už nedosáhli. Docházely síly, chyběl čas, chybělo štěstí. Kvalitní zápas sledovalo cca 150 diváků, z nichž Jedovnicím fandila zhruba třetina, mezi nimi i Víťa Borek, Ivo Loula, ty během druhé půle doplnil i kanonýr Martin Tajnai. Co dodat? Strašák jménem „zranění“ nás neustále pronásleduje a kazí tak potěšení ze začátku nové sezóny…