679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Fotbal – výsledky

Pohárové utkání: SK Jedovnice A - Lipovec 3 : 2
(v normálním hracím čase 2 : 2 - branky: Loula, Lehotský, na penalty 5 : 4 - Sedláček, Rybář, Lehotský, Tajnai, Gromský - Lipovec jednou neproměnil).

Do vedení šli hosté pro nás „nešťastným“ gólem, na 1 : 1 srovnal výborně hrající Ivo Loula. Neradovali jsme se ale dlouho a Lipovec se hned vzápětí ujímá opět vedení 1 : 2. Tímto výsledkem končí první poločas. Na remízový „penaltový“ stav 2 : 2 srovnal střídající Juraj Lehotský a to doslova „za minutu dvanáct“, tedy v 90´.

Jedovničtí pokutové kopy bezpečně proměnili, Lipovec jednou zaváhal, takže postupová matematika posílá do dalšího kola náš tým. Utkání bude odehráno v neděli 6. srpna v 17.00 hod. opět na hřišti v Kotvrdovicích, soupeřem bude našemu týmu tentokrát Ráječko!