tel.: 516 528 211

Fotbal výsledky

Dorost
Kotvrdovice/Jedovnice - Knínice/Svitávka 0:4 (0:0)

Vstup dorostenců do krajské soutěže se za krásného letního odpoledne příliš nevydařil. Po bezbrankovém poločase, kdy hosté z Knínic neproměnili asi tři tutovky ( my jednu), se jejich fotbalová kvalita ukázala ve druhé půli. Čtyři góly jsou dostatečným důkazem. Ano, naši dorostenci se stále sehrávají a nový trenér Petr Štrajt buduje tým a herní koncepci, která se prověřuje především v mistrovských zápasech. Věřme, že zvolil správnou cestu.

Muži
SK Jedovnice A – Knínice  3 : 3 (1 : 3)
Branky: Martin Gryc, Jan Galita, Viktor Pernica.

Prvních 30 minut přineslo domácím natěšeným fotbalovým příznivcům rozčarováni v podobě nepříznivého výsledku a hlavně naprosto špatného výkonu. Zlepšení jsme zaznamenali ve druhé části hry, kdy došlo k prostřídání, díky kontaktnímu gólu pak k zesílení tlaku a vytvoření si gólových příležitostí. Jednu z nich proměnil Viktor Pernica, který tak srovnal stav na 3 : 3, zajistil svému týmu bod a do ochozů vrátil fotbalovou radost, která nám po celé „coronavirové“ jaro tolik chyběla!