Fotbal - výsledky

SK Jedovnice B – Letovice B  4 : 0

SK Jedovnice A – Doubravice  3 : 2  (2 : 0)
Branky: Martin Gryc, Viktor Pernica, David Juránek.

Utkání s Doubravicí nám přineslo plný bodový zisk, což je sice pozitivní, o fotbalu jako takovém se toho moc lichotivého tentokrát ale tvrdit nedá. Do vedení nás kuriózním gólem dostal Martin Gryc, druhou branku ještě do poločasu vstřelil David Juránek. Když Viktor Pernica v 52´ zvýšil na 3 : 0, nikoho nenapadlo (nebo ano?), že se o výsledek budeme ještě bát. Doubravice vsítila v rozmezí 2 minut 2 branky a najednou nebylo nic jisté! Horkou závěrečnou čtvrthodinku jsme naštěstí ustáli (palec nahoru zejména pro Pavla Pešičku v brance!). Už v pátek v 18:30 hod. nás čeká další soutěžní utkání s Bořitovem. V Bořitově opravují hřiště, a tak bude zápas odehrán na umělé trávě v Blansku. Vzhledem k tomu, že venku se nám dařívá, věříme, že i z Blanska „přijedeme s veselou“.