Dnes je 12. července 2020

MINIGOLF

20. a 21. června se konal v Olomouci přebor Moravy a Slezska na pro nás nezvyklém filcovém minigolfu, který tvoří zelený koberec a na rozdíl od našeho hřiště v autokempu se po něm může chodit. Naši hráči se s tímto turnajem vypořádali nadmíru dobře a přivezli několik úspěšných výsledků. "B" tým Jedovnic obsadil na turnaji 3. místo a v závěrečné tabulce 1. ligy se umístil také třetí. Větší úspěch dosáhlo družstvo seniorů a ve složení Josef Rimpler, Leopold Holub, Jan Láník a Jan Řehulka suveréně vyhrálo 1. ligu a postupuje do příštího ročníku nejvyšší soutěže, kterou je celostátní extraliga.

Výsledky družstev v Olomouci: 1. MGC Brno - postup do extraligy, 2. Olomouc "B", 3. Jedovnice "B", 4. Bystřice pod Hostýnem "B".  

Seniorské týmy: 1. MGC Jedovnice, 2. Olomouc "B", 3. Start Brno, 4. Ostrava.

Umístění jedovnických hráčů - muži: 3. Doležálek, 4. Nádaský, 8. Kučera Lukáš, 10. Rimpler Jiří, 15. Šenkyřík, 20. Kolesár.   žáci: 1. Dan Brtevník.
Senioři 1: 2. Láník, 5. Holub.   senioři 2: 5. Rimpler Josef, 13. Řehulka.

Turnaje se zúčastnilo 60 hráčů a Dan Brtevník bude reprezentovat Jedovnice příští víkend na mezinárodním turnaji juniorů a žáků v Ostravě.

22.6.2015 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel