Finále Okresního poháru:

SK Jedovnice – Svitávka 3 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Kamil Vintr 2, Viktor Pernica
Penalty:  4 : 3 pro Jedovnice

Čtvrteční finále Okresního poháru, které bylo odehráno na rudickém hřišti, mělo celkem „divoký“ průběh.
Svitávka, která hraje o třídu nižší soutěž, se na nás vrhla jako hladové zvíře a skoro to vypadalo,
že nás „zchlamstne“. Jako první dává gól,  Kamil Vintr do poločasu srovnává.
Ve druhé půli jde  Svitávka opět do vedení, Kamil opět srovnává. Viktor Pernica pár minut před koncem
výsledek otáčí a dostává do vedení náš tým. Zbytečné „harakiri“ ve vápně má za následek pokutový kop,
který Svitávka bezpečně proměňuje, což znamená konečnou remizu 3 : 3 a především to, že o konečném vítězi rozhodne penaltový rozstřel. Ten jsme zvládli výborně! Kromě jediné jsme všechny penalty proměnili,
a protože náš brankář dva soupeřovy pokusy  zneškodnil (!), pohár pro vítěze se vznesl nad hlavy jedovnických borců. Co dodat? Je to  ta  nejlepší tečka za sezónou, to nejlepší zadostiučinění!
Takže: „Olé, olé, kluci, dobrý to bylo !!!“