Dnes je 8. prosince 2019

Fotbal - výsledky

SK Jedovnice/Kotvrdovice-Drnovice  0 : 9  (  0 : 5 )

Oslabeni o dvě nemocné opory týmu nastoupili starší žáci v sobotu 12. 9. proti Drnovicím. Že nás čeká těžký zápas, bylo zřejmé už při pohledu na soupeře. Vyšší, mohutnější, urostlejší. Prvních deset minut byl zápas vcelku vyrovnaný, pak ale přišel první gól a do půlky následovaly další čtyři. Konečný stav 0 : 9 vypadá sice hrozivě, pochvala ale přesto patří klukům za to, že to nevzdali a prohru nesli statečně. Navíc přání trenéra, nedostat 10 branek a aspoň jednu dát, bylo vlastně napůl splněno.

SK Jedovnice A – Rájec-Jestřebí  2 : 0  ( 2 : 0 )
Branky: Martin Tajnai 2

Vítězná vlna, na které se naše mužstvo “veze”, nás v neděli „vyšplouchla“ až na samý vrcholek tabulky. Líbil se zejména první poločas! Martin Tajnai opět potvrdil, že jedovnické hřiště mu opravdu “jde k duhu“. Trefil se hned dvakrát a k hattricku chyběl krůček… A protože i jeho spoluhráči pár tutovek „zazdili“, skončilo  utkání „poločasovým“ skóre 2 : 0. Jediným stínem tohoto krásného podvečera bylo překvapení způsobené nějakým „hodně dobrým fanouškem“, který rozřezal a zničil brankové sítě. Sousední Rudice nám sice pomohla, člověku je z toho ale smutno. A  klade si otázku: Proč? Proč a komu to stojí za to, prezentovat se tímto ubohým způsobem? Vandalismus, škodolibost, msta či jen myšlenkový zkrat? Bůhví… Nic to ale nemění na tom, že „Jedásky jedou, Jedásky vítězí, Jedáskám se daří…“