Dnes je 28. května 2020

Fotbal - výsledky

Mladší žáci:
Boskovice B-Jedovnice/Rudice   8  :  0   ( 3 : 0 )

Předposlední (odložený) zápas se hrál v Boskovicích. Na první tým v tabulce, se kterým jsme dokázali na podzim remizovat, jsme se těšili, ale zároveň se ho obávali. Hoši nastoupili do hry nebojácně a prvních 10 minut drželi se soupeřem krok, chvílemi byli i lepší. Jenže pak přišla soupeřova první branka a bylo po odhodlání. Do poločasu jsme dostali ještě 2 branky a kluci už se dohromady nedali. Celkově byl soupeř lepší a výhru si zasloužil. Kdyby ale kluci nepolevili a hráli jako prvních 10 minut, jistě mohl výsledek vypadat jinak.


 

Starší žáci  Knínice   -      Rudice/Jedovnice    6 :  2
Branky: Magda, Stupinský.
Utkání o první místo jsme nezvládli. Naši hráči do utkání vstoupili s vědomím,že když vyhrajeme nebo jen remizujeme stanem se vítězi okresního přeboru. Hned v začátku nás, ale soupeř přehrál a zejména v důrazu nás přehrával. K tomu se přidali naše chyby, kdy jsme zbytečně ztráceli míče. Soupeř nás za to trestal. Do poločasu byl jasně lepší a dal nám čtyři branky. My jsme si žádnou šanci nevytvořili. Do druhého poločasu jsme šli  s tím, že se pokusíme s výsledkem ještě něco udělat. Trochu jsme pozměnili sestavu.
Chtěli jsme moc, ale nešlo nám to. Vytvořili si jsme si šance, ale nepadalo nám to tam. Naopak soupeř nám dal další dvě branky. Soupeř nebyl až tak fotbalový,ale byl důraznější a rychlejší v osobních soubojích. Musíme objektivně říci, že vyhrál zaslouženě a k celkovému prvenství mu gratulujeme.Utkání se odehrálo v přátelské atmosféře a tak by to mělo být a ji když se hrálo o první místo. Fotbal jde dál porážka přebolí a myslím si, že hráči po celou sezonu předváděli pěkný fotbal. Ze 16 mužstev, kteří tuto soutěž hráli je i 2. místo pěkné.
Trenéři: Buchta, Stupinský

Vysočany – Vilémovice  1 : 0  ( 1 : 0 )
Branky:  4´ Tomáč Hejč 

 O nás, ale ne bez nás… !!! Na rozhodující zápas do Vysočan přijely celé „fotbalové Jedovnice“.  Vysočanských 90´mělo rozhodnout, kdo nakonec ochutná krajskou 1. B.  Ambiciózní Vilémovice nebo ty naše „nešťastné“ , už 22 let po této soutěži toužící  Jedovnice ??? Vysočany podaly výkon, před kterým musí smeknout i fotbalový neznaboh a dodržely to, co předem avizovaly: „ Budeme bojovat i za vás!“  A bojovaly !!! To, že branka, která se ukázala jako rozhodující, padla z kopačky Tomáše Hejče už ve 4´, udělalo ze zápasu jedno velké drámo, které skončilo až závěrečným písknutím hlavního arbitra. Nefalšovanou, spontánní radost prožívali nejen domácí za historicky úspěšné umístění, ale zejména Jedovničtí, kterých tu bylo jako much… a kteří se tu , díky domácím, cítili opravdu „jako doma“. Sen se stal skutečností, postup realitou … Kluci, děkujeme – užijte si to. Do 1. B se opravdu nepostupuje každý rok… je to  něco překrásného, je to splnění letitého snu…
I když všem je nám jasné, že až z té postupové euforie „vystřízlivíme“, čeká nás hodně práce a starostí…

- Kou -


Ještě jeden pohled na tento zápas a tím i postup. Článek zde.


22.6.2015 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel