Dnes je 9. srpna 2020

Fotbal - výsledky

Starší žáci    Rudice/Jedovnice - Lipovec  22 : 1
Branky: 6x Kouřil, 3x Kučera, 3x Štěpánek, 3x Matuška, 2x Buchta, 2x Magda, Ledecký, Martinásek, Stupinský.

Výsledek odpovídá složení mužstva hostů, kteří do této kategorie ještě nedorostli. Upozorňovali jsme naše hráče, že v tomto utkání nejde až tak o výsledek jako o hru, kterou se budeme prezentovat. Závěr utkání byl živelný, vytratila se motivace a už se jen tak „dohrávalo“. Soupeř zaslouží pochvalu za to, že i za takového stavu bojoval až do konce.

Rudice/Jedovnice - Adamov   15 : 2
Branky: 5x Kouřil, 3x Matuška, 3x Martinásek, 2xKučera, Štěpánek, Ledecký.

Toto utkání se moc hodnotit nedá. Soupeř přijel s 5 hráči a po dohodě bylo adamovské mužstvo doplněno našimi hráči, aby se utkání vůbec mohlo odehrát. Zápas se tak stal sice hratelným, jinak jsme ho ale pojali jako „tréninkový“.      

Trenéři: Buchta, Stupinský


 

Jedovnice B – Lomnice   3 : 0  ( 1 : 0 )
Branky: Lehotský 2, Slouka


SK Jedovnice A – Kořenec   3 : 1   ( 1 : 0 )
Branky: Viktor Pernica, Jan Sedláček, Vít Borek.

 

Dušičkový víkend jsme zakončili utkáním s Kořencem ( definitivní ukončení fotbalových radovánek nás čeká v neděli 9. listopadu , kdy bude odehráno 1. jarní kolo. K nám přijedou „rozjeté“ Vysočany.) Do vedení nás Viktor Pernica dostal hned v 5´, zbytek poločasu ale Kořenečtí zarputile vzdorovali. Když pak srovnali na 1 : 1 , „trůn“ se povážlivě zachvěl. Do stabilizované polohy ho uvedl Honza Sedláček a pojistku okamžitě přidal Víťa Borek, to jen aby bylo jasno, že odmítáme diskutovat o tom, kdo byl na podzim nejlepší! Bez ohledu na výsledek „jarní předehrávky“ se podzimním králem okresního přeboru  stávají Jedovnice!!!

A všichni budeme velice, velice zvědaví, co nám to „jarní fotbalové povětří“ přinese...

Tabulka okresního přeboru je tentokrát i symbolickým dárkem zdravotnímu zázemí našeho týmu, Standovi Fránkovi, který 3. listopadu oslavil svých 60 let. Stando, blahopřejeme a přejeme na hřišti „co nejméně práce“
a do dalších let hodně zdraví, pohody a spokojenosti!  

 

Tabulka:

1. SK JEDOVNICE A                       31 bodů

2. Vilémovice                                  30 bodů

3. Vysočany                                   28 bodů

------------------------------------------------------

13. Kořenec                                     8 bodů

14. Vavřinec                                     3 body

 

- Kou -


Mladší žáci
Knínice – Jedovnice/Rudice  3 : 1  (  3 : 0 )

 
V neděli 2. 11. odehráli mladší žáci svoje poslední utkání podzimní části v Knínicích. Někteří chlapci se již, bohužel, zřejmě uložili k zimnímu spánku, někteří doma zapomněli i fotbalové srdce. Po první půlce jsme prohrávali 3 : 0, trenéři proto zariskovali a přesunuli valnou část hráčů do útoku. Podařilo se vstřelit jednu branku.
Výsledek 3 : 1 nás samozřejmě netěší, i tak jsme ale skončili na krásném druhém místě. Poděkování patří všem hráčům i trenérům za krásný fotbalový podzim, teď nás čeká zimní přestávka, odpočinek a na jaře, doufejme, budeme přinejmenším stejně úspěšní.

3.11.2014 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel