Fotbal výsledky

Mladší žáci
Olomučany - Jedovnice    4 : 1
Branka: Mlčoušek M.
Ač tomu výsledek neodpovídá, zápas to byl naprosto vyrovnaný. Jako první skóroval soupeř,
který před poločasem přidal ještě jednu branku. Když jsme po zahájení 2. půle obdrželi třetí gól,
začalo být jasné, kdo odejde z tohoto souboje vítězně. Střelecky se našemu mužstvu tentokrát  vůbec nedařilo.  Zarážející byla nepříjemná atmosféra, kterou vytvářeli nejen domácí fanoušci, ale i trenéři,
kteří svoje mužstvo podporovali nevhodným způsobem a naše hráče v podstatě uráželi.
Přičtu-li k tomu výkon rozhodčího, nemohu než kontatovat, že takové věci by se na takovéto úrovni
rozhodně dít neměly.

Dorost:
SK Jedovnice - Sloup/Ostrov   6 : 3  ( 3 : 2 )
Branky: Magda 3, Nezval 2, Kalina

SK Jedovnice B - Bořitov B  2 : 0   ( 2 : 0 )
Branky: Fiala, Nejezchleb

SK Jedovnice A : Letovice  2 : 2  ( 1 : 1 )
Branky: Borek, Pernica

Průměrné utkání se soupeřem ze samého chvostu tabulky bylo zahájeno za účasti hrstky diváků.
Už to bylo podezřelé!  Zatímco se postupem času lavičky přece jen zaplnily, obraz hry zůstával
v symbióze s šedivým, nevlídným počasím. Tentokrát se nám nedařilo!  Už už to vypadalo, že šňůru neporazitelnosti ztratíme právě dnes, když za záchrannou remizovou brzdu zatáhl Viktor Pernica.
Ten zmobilizoval veškeré síly a svoji kapitánskou zodpovědnost a v hodině dvanácté rozhodl o tom,
že ani tentokrát neodejdeme poraženi. Remiza  2 : 2  s posledním má pro někoho možná "příchuť neúspěchu
či zklamání. Bod z tohoto zápasu má ale  přinejmenším hodnotu protrápených 90 minut
a přiznejme si, když jsme ho pár vteřin před ukončením zápasu „urvali“, docela se nám ulevilo!
- Kou -

Starší přípravka: TJ Sokol Rudice-SK Jedovnice 10:7 (4:1)

Přeložený zápas s Rudicí na pondělí 27. 5. byl až do poslední chvíle kvůli počasí velmi nejistý.
Nakonec jsme ho odehráli a kupodivu nespadla ani kapka. Se zimou se kluci vypořádali bojovnou hrou
s vedoucím týmem tabulky, kterému jsme dali zabrat. Poločasový výsledek vůbec neodpovídal předvedené hře,
kdy jsme prostě neměli štěstí. Po přestávce jsme se dostali až na rozdíl jednoho gólu a k vyrovnání nebylo daleko. Bohužel další zásah v naší síti tuto snahu pohřbil a už jsme s tím nedokázali nic udělat.
Nutno říct, že to byl asi náš zatím nejlepší jarní zápas. O naše branky se podělili:
Honza Buchta a Vašek Pernica 2x, David Kučera, Tomáš Dvořák a Karel Pernica po jedné.
Opět výborný výkon předvedl gólman Filip Bastl.