Dnes je 30. listopadu 2021

Nejlepší knížky ve vysílání Českého rozhlasu

 Nejlepší knížky ve vysílání Českého rozhlasu Brno

 „Řekni mi, co čteš“ je jedna z nejoblíbenější rozhlasových soutěží na Moravě. Březen už mnoho let slavíme jako měsíc knihy. Český rozhlas Brno proto připravil ve spolupráci s pětadvaceti knihovnami v Jihomoravském a Zlínském kraji pokračování soutěže „Řekni mi, co čteš“. Letos budou posluchači hádat autora knihy podle ukázky z oblíbených audioknih rozhlasového vydavatelství Radioservis. Úryvek z audioknihy uslyší každý všední den od 17. do 28. března ve vysílání a na internetových stránkách brno.rozhlas.cz.

Soutěžní ukázka zazní v ranním a dopoledním vysílání a již odpoledne vyhlásíme vítěze. Každý den budou dva výherci. První ze soutěže z vysílání a pošle svoji odpověď sms zprávou, a druhý, který si úryvek poslechl na našem webu a svoji odpověď zaslal na e-mailovou adresu: souteze@bo.rozhlas.cz.

„V minulých letech nám ukázky do soutěže natočili posluchači nebo pracovnice knihoven. Letos jsme sáhli do bohaté nabídky našeho sesterského vydavatelství Radioservis, a tak uslyší naši posluchači četbu v provedení předních českých hereček a herců. Audioknihy užité v soutěži budou odměnou pro výherce,“ říká k novince v tradiční soutěži ředitel Českého rozhlasu Brno Jaromír Ostrý.

Kromě již zmíněných audioknih z Radioservisu získají výherci i poukázky do welness centra a knihy. Přesné informace o soutěži zazní ve vysílání Českého rozhlasu Brno a budou také na webových stránkách brno.rozhlas.cz a letácích ve spolupracujících knihovnách.

Soutěž podporují obecní, městské a krajské knihovny v Jihomoravském a Zlínském kraji. Jsme rádi, že si s námi „zavysílají“ především knihovny v Babicích (okres UH), Boršicích u Buchlovic, Boršicích u Blatnice, Boskovicích, Brně, Dolních Kounicích, Holešově, Hrušovanech u Brna, Kroměříži, Kunštátě, Lanžhotě, Letovicích, v Mokré-Horákově, Nivnici, Oslavanech, Otrokovicích, Rosicích, Slavkově, Suché Lozi, ve Štítné nad Vláří, Velkých Pavlovicích, Vyškově, Zlíně a Židlochovicích.

Děkujeme našim partnerům oblíbené rozhlasové soutěže „Řekni mi, co čteš“ Českého rozhlasu Brno, a to mobilnímu operátorovi Vodafone, vydavatelství Radioservis a Knihovně Jiřího Mahena v Brně.

Alena Podlucká

manažer komunikace

tel.: 542 523 205, 606 728 998

e-mail: alena.podlucka@rozhlas.cz

14.3.2014 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel