Dnes je 24. listopadu 2020

Elektronická aukce energií

Občané Jedovnice a okolí se mohou zapojit do elektronické aukce

Jedovnice – Spojení poptávky za co nejvíce domácností a využití elektronické aukce
- to je způsob, jak pomoci snížit běžné náklady každé domácnosti.

Elektronická aukce je v podstatě internetová dražba, ve které dodavatelé přes internet snižují své nabídky a snaží se tak získat sloučený objem domácností (v našem případě se bude jednat o plyn a elektrickou energii). Výhodou tohoto způsobu nakupování je transparentnost celého procesu nákupu a navíc fakt, že všichni potencionální dodavatelé energií na našem trhu o svého klienta poctivě soutěží. Přihlásit se mohou jednotlivé domácnosti i bytová sdružení. Před zahájením e-aukce budou stanoveny přesné podmínky, které musejí dodavatelé dodržet.

Součástí celé služby, která je pro občany ZDARMA, je i administrativní servis, což znamená, že veškeré podmínky smlouvy za jednotlivé občany vyřídí s vítězem e-aukce, společnost Bohemia Tender s.r.o. Dle výsledků proběhlých e-aukcí můžeme očekávat úspory v průměru 20%.

Pokud chcete získat bližší informace o připravované e-aukci, přijďte na cca hodinovou veřejnou přednášku, která se koná ve středu 4. 9. 2013 od 18:00 v kinosále Jedovnice.

Následně budou moci zájemci z řad občanů donést v termínu od 4. 9. 2013 do 13. 9. 2013 své roční vyúčtování za energie za uplynulé období a aktuální smlouvu na Obecní úřad v Jedovnici nebo e-mailem na:
bibiana.uhrinova@bohemiatender.cz

Pro bližší informace a dotazy volejte na číslo +420 776 662 666, Bibiana Uhrinová.

29.8.2013 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel